Hakkımızda ikizler mobilya kimdir

ikizler mobilya toptan perakende koltuk imalatı

2010 yılından bu yana, mobilya sektöründe faaliyet gösteren İKİZLER MOBİLYA. başta kaliteye, görselliğe önem veren, müşteri odaklı ürün yelpazesini geliştirerek ve genişleterek beğeninize sunmaya devam etmektedir.

Ekip çalışmasını ve personel moralini ön plana çıkararak, müşteri memnuniyetini temel alan anlayışımızla, siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu, olumsuz tepkilerden güç alarak en iyiyi ve en yeniyi yapmaya devam etmektedir.

Bu gurur ve mutlulukla 10 yıllık geçmişimizden güç alarak hep ileriye yürümeye devam edeceğimizin işaretidir.

bİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

KOLTUK TAKIMI , BERJER KOLTUK, KÖŞE TAKIMLARI

Konfor; yaşam da arzu edilen, ihtiyaç duyulan ve kolay ulaşılıp zor vazgeçilen bir his. Tasarım; sizi yansıtmalı ve özel olduğunuzu hissettirmeli. İkizler Mobilya’nın birbirinden farklı koltuk, kanepe, köşe takımlarının konforu ve tasarımı ile yaşamımızın merkezi olan evlerimize yeni bir enerji katacak.


Uzun yıllardır koltuk sektöründe hizmet vermekteyiz. İstediğiniz ölçüde koltuk tasarımı yapıyor, Alkantra, Kaşmir, Emprime, Suni Deri, Jakar, Yün, Keten, Moher, İpek, Kadife, Koton Kumaş, Tay Tüyü, Silinebilir Kumaş çeşitleri ile sınırsız seçenek sunuyoruz.

urunlerimiz

Modellerimizden Bazıları ikizler mobilya